Campy

IFG Camp

Obozy Indywidualnych Fundamentów Gry  to oferta wyspecjalizowanych obozów piłkarskich, podczas których uczestnicy doskonalą swoje indywidualne umiejętności piłkarskie. Przed obozem zawodnik wypełnia ankietę, która pozwala na przygotowanie odpowiedniego planu treningowego dostosowanego do jego poziomu zaawansowania. Podczas pierwszego treningu każdy uczestnik przechodzi test umiejętności piłkarskich, którego wynik również wpływa na  plan treningowy. Obozy prowadzone są przez kadrę profesjonalistów, która na co dzień pracuje z metodologią IFG ! Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

IFG  CAMP to oferta profesjonalnych obozów w piłkarskich, skierowana do zawodników trenujących w projekcie IFG, jak również do piłkarzy, którzy poza projektem IFG chcą podnieść swoje indywidualne umiejętności, poprawić swoje słabe strony oraz rozwinąć swoje atuty.

Podczas obozu zawodnicy wezmą udział w 15 jednostkach treningowych w tym treningach motorycznych, taktycznych oraz pozycyjnych.
Po zakończeniu obozu, dla każdego zawodnika przygotujemy raport umiejętności po obozie oraz dalszą ścieżkę kariery piłkarskiej – możliwość zaproszenia na testy do akademii piłkarskich mających zespoły w CLJ. Na każdego uczestnika czeka także oficjalny strój IFG oraz powołanie na miesiąc bezpłatnych treningów w projekcie!

  • Metodologia – system szkolenia

Treningi Indywidualnych Fundamentów Gry posiadają unikatową oraz jedyną w Polsce metodologie. Taktyka nauczana jest poprzez rozwój cech poznawczych zawodnika i rozumienia gry. Aspekty motoryczne takie jak szybkość, moc, siła i wytrzymałość kształtowane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Technika użytkowa doskonalona jest w każdym treningu podczas zajęć z piłkami.

  • Indywidualizacja treningu

Treningi IFG odbywają się w małych 6-8 osobowych grupach. Dzięki temu trener może skupić więcej uwagi na rozwój indywidualny danego zawodnika. W takich warunkach zapewniony jest optymalny i szybki wzrost umiejętności piłkarskich.

  • Specjalistyczny sprzęt

Podczas treningów IFG wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt dający możliwość rozwijania zawodników w określonych obszarach. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, płotkach lekkoatletycznych, piłkach lekarskich i wielu innych.

  • Wielokierunkowy i harmonijny rozwój zawodnika

Rozwój zawodnika można porównać do czterech kół w samochodzie. Chcąc przejechać z punktu A do punktu B wszystkie koła muszą być w dobrym stanie techniczny. W innym wypadku podróż się nie uda.  W rozwoju młodego zawodnika  kołami są cztery aspekty, których rozwój jest równie ważny – technika, taktyka, motoryka oraz mentalność.  Tylko harmonijny rozwój zawodnika we wszystkich czterech aspektach pozwoli osiągnąć poziom mistrzowski.

  • Bieżąca ocena i raport zawodnika

Zawodnicy przechodzą ocenę sprawności piłkarskiej, która jest przeprowadzana z wykorzystaniem nowoczesnych fotokomórek. Po obozie tworzony jest raport z mocnymi i słabymi stronami zawodników.

 

Miejsce: Hotel Jarota, Jarocin

Termin: 17-21.02.2021

Cena: 1090zł

Zapisy: b.kubaszewski@fundamentygry.pl , tel. 519 840 775

IFG CAMP WEEKEND

Miejsce: Folwark Matecznik, Sędzinko
Termin: 27-28.02.2021
Cena:  249 zł
Zapisy: info@fundamentygry.pl
tel.
519 400 071

ZIMA 2021 – OBOZY

Miejsce: Hotel Jarota, Jarocin
Termin: 17-21.02.2021
Cena:  1690zł
Zapisy: info@fundamentygry.pl
tel.
519 400 071

piramida
ifg