Obozy Treningu Indywidualnego Champions Camp

Obóz Treningu Indywidualnego w Licheniu

 • Termin: 29.01 – 04.02.2023
 • Miejsce: Hotel Atut, Licheń
 • Cena regularna: 1790 zł
 • Zapisy: Champions Camp – Rejestracja
 • Zapłać BONEM TURYSTYCZNYM. Wystarczy zadzwonić pod numerem 519 400 071

Obóz Treningu Indywidualnego w Opalenicy

 • Termin: 05.02 – 11.02.2023
 • Miejsce: Bursa, Opalenica
 • Cena regularna: 1790 zł
 • Zapisy: Champions Camp – Rejestracja
 • Zapłać BONEM TURYSTYCZNYM. Wystarczy zadzwonić pod numerem 519 400 071

Czym są obozy Champions Camp?

Obóz Treningu Indywidualnego – Champions Camp to oferta wyspecjalizowanych obozów piłkarskich, podczas których uczestnicy doskonalą swoje indywidualne umiejętności piłkarskie, a trenerzy skupiają się na eliminowaniu poszczególnych błędów. Przed obozem zawodnik wypełnia ankietę, która pozwala na przygotowanie odpowiedniego planu treningowego dostosowanego do jego poziomu zaawansowania. Podczas pierwszego treningu każdy uczestnik przechodzi test umiejętności piłkarskich, którego wynik również wpływa na  plan treningowy. Obozy prowadzone są przez kadrę profesjonalistów, która na co dzień pracuje z metodologią Indywidualnych Fundamentów Gry ! Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

Chcesz zrealizować swój BON TURYSTYCZNY? Skontaktuj się z nami pod numerem: 519 400 071. Obóz Treningu Indywidualnego – Champions Camp to oferta skierowana do zawodników trenujących w projekcie Indywidualne Fundamenty Gry, jak również do piłkarzy, którzy chcą podnieść swoje indywidualne umiejętności, poprawić swoje słabe strony oraz rozwinąć swoje atuty. Podczas obozu zawodnicy wezmą udział w 15 jednostkach treningowych w tym treningach motorycznych, taktycznych oraz pozycyjnych. Po zakończeniu obozu, dla każdego zawodnika przygotujemy raport umiejętności po obozie oraz dalszą ścieżkę kariery piłkarskiej – możliwość zaproszenia na testy do akademii piłkarskich mających zespoły w CLJ. Na każdego uczestnika czeka także oficjalny strój Champions Camp oraz powołanie na miesiąc bezpłatnych treningów w projekcie! Hotel Jarota, Jarocin Trzygwiazdkowy Hotel Jarota jest oddalony o 70 km od Poznania. Posiada świetną bazę noclegową wraz z zapleczem sportowym. Bezpośrednio obok budynków zlokalizowane jest pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe, aquapark, hala sportowa, basen oraz trzy pełnowymiarowe boiska. Hotel Jarota to idealne miejsce na aktywny wypoczynek. Warunki zakwaterowania: 2-3 – osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym. Hotel Atut, Licheń Hotel Atut to ośrodek położony w sercu Pojezierza Wielkopolskiego. Sam hotel mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji. Odległość od najcieplejszego jeziora w Polsce – Jezioro Licheńskie. W poblizu hotelu znajduje się tez prawdziwa wizytówka tej miejscowości – Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, jest to obecnie największy kościół w Polsce. Atut to 4-gwiazdkowy hotel o naprawdę wysokim standardzie. Zanjduje się w nim aż 125 pokoi, dzięki czemu pomieścić może kilkaset gości na raz. Z dodatkowych atrakcji hotel ma basen z pięknym widokiem na ogród i znajdujący się w pobliżu las. Ponadto do naszej dyspozycji będzie sala gier, w której znajdziemy takie atrakcje, jak: 2 tory do gry w kręgle, stoły do gry w piłkarzyki, stoły do ping-ponga, a także stół bilardowy i tarcza do darta. Hotel otoczony jest bardzo dużą ilością terenów zielonych. We wcześniej wspomnianym ogrodzie znajduje się miejsce do palenia ogniska oraz chata grillowa, która pomieści nawet do 150 osób. Sam hotel wraz z jego terenami to aż 4 hektary pięknych zielonych terenów.

 • Metodologia – system szkolenia

Obozy Treningu Indywidualnego – Champions Camp posiadają unikatową oraz jedyną w Polsce metodologie. Taktyka nauczana jest poprzez rozwój cech poznawczych zawodnika i rozumienia gry. Aspekty motoryczne takie jak szybkość, moc, siła i wytrzymałość kształtowane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Technika użytkowa doskonalona jest w każdym treningu podczas zajęć z piłkami.

 • Indywidualizacja treningu

Treningi podczas Obozów Indywidualnego Treningu – Champions Camp odbywają się w małych 6-8 osobowych grupach. Dzięki temu trener może skupić więcej uwagi na rozwój indywidualny danego zawodnika. W takich warunkach zapewniony jest optymalny i szybki wzrost umiejętności piłkarskich.

 • Specjalistyczny sprzęt

Podczas Obozu Indywidualnego Treningu – Champions Camp wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt dający możliwość rozwijania zawodników w określonych obszarach. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, płotkach lekkoatletycznych, piłkach lekarskich i wielu innych.

 • Wielokierunkowy i harmonijny rozwój zawodnika

Rozwój zawodnika można porównać do czterech kół w samochodzie. Chcąc przejechać z punktu A do punktu B wszystkie koła muszą być w dobrym stanie techniczny. W innym wypadku podróż się nie uda.  W rozwoju młodego zawodnika  kołami są cztery aspekty, których rozwój jest równie ważny – technika, taktyka, motoryka oraz mentalność.  Tylko harmonijny rozwój zawodnika we wszystkich czterech aspektach pozwoli osiągnąć poziom mistrzowski.

 • Bieżąca ocena i raport zawodnika

Zawodnicy przechodzą ocenę sprawności piłkarskiej, która jest przeprowadzana z wykorzystaniem nowoczesnych fotokomórek. Po obozie tworzony jest raport z mocnymi i słabymi stronami zawodników. Polecamy także obozy naszego partnera – SportujMy.pl, którego całą ofertę znajdziecie tutaj: https://bit.ly/3hxzRpO