Campy

IFG CAMP SĘDZINKO

Miejsce: Folwark Matecznik, Sędzinko
Termin: 22-24.10.2021
Cena regularna: 399
Zapisy: info@fundamentygry.pl
tel.
519 400 071

IFG CAMP JAROCIN

Miejsce: Hotel Jarota, Jarocin
Termin: 14-18.01.2022
Cena regularna: 1090
Zapisy: info@fundamentygry.pl
tel. 
519 400 071

IFG CAMP SĘDZINKO

Miejsce: Folwark Matecznik, Sędzinko
Termin: 23-29.01.2022
Cena regularna: 1490
Zapisy: info@fundamentygry.pl
tel. 
519 400 071

IFG Camp

Obozy Indywidualnych Fundamentów Gry  to oferta wyspecjalizowanych obozów piłkarskich, podczas których uczestnicy doskonalą swoje indywidualne umiejętności piłkarskie, a trenerzy skupiają się na eliminowaniu poszczególnych błędów. Przed obozem zawodnik wypełnia ankietę, która pozwala na przygotowanie odpowiedniego planu treningowego dostosowanego do jego poziomu zaawansowania. Podczas pierwszego treningu każdy uczestnik przechodzi test umiejętności piłkarskich, którego wynik również wpływa na  plan treningowy. Obozy prowadzone są przez kadrę profesjonalistów, która na co dzień pracuje z metodologią IFG ! Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

Chcesz zrealizować swój BON TURYSTYCZNY? Skontaktuj się z nami pod numerem: 519 400 071.

IFG  CAMP to oferta profesjonalnych obozów w piłkarskich, skierowana do zawodników trenujących w projekcie IFG, jak również do piłkarzy, którzy poza projektem IFG chcą podnieść swoje indywidualne umiejętności, poprawić swoje słabe strony oraz rozwinąć swoje atuty.

Podczas obozu zawodnicy wezmą udział w 15 jednostkach treningowych w tym treningach motorycznych, taktycznych oraz pozycyjnych.
Po zakończeniu obozu, dla każdego zawodnika przygotujemy raport umiejętności po obozie oraz dalszą ścieżkę kariery piłkarskiej – możliwość zaproszenia na testy do akademii piłkarskich mających zespoły w CLJ. Na każdego uczestnika czeka także oficjalny strój IFG oraz powołanie na miesiąc bezpłatnych treningów w projekcie!

Hotel Jarota, Jarocin

Trzygwiazdkowy Hotel Jarota jest oddalony o 70 km od Poznania. Posiada świetną bazę noclegową wraz z zapleczem sportowym. Bezpośrednio obok budynków zlokalizowane jest pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią i oświetleniem. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe, aquapark, hala sportowa, basen oraz trzy pełnowymiarowe boiska. Hotel Jarota to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Warunki zakwaterowania: 2-3 – osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym.

Folwark Sędzinko 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy prawie 1,5 h teren, na którym można aktywnie spędzić czas.
Mamy tu między innymi duże boisko z trawą, którą nie powstydziłyby się najlepsze stadiony. Siłę nóg można wzmacniać na piaszczystym boisku, a precyzję na polach do mini golfa i boul.

  • Dla najmłodszych przygotowaliśmy interaktywny plac zabaw, a w sezonie letnim rozkładamy duży basen.
  • Dla wszystkich, którzy chcą spędzić trochę czasu z samym sobą polecamy łódkę, łowienie ryb, jogę czy prace w naszym ekologicznym ogródku.
  • Ponadto przygotowana jest strefa chillout z hamakami, SPA z sauną, grota solna, siłownia oraz polana grillowa, z której z pewnością skorzystamy, jeśli pozwoli nam pogoda
  • Metodologia – system szkolenia

Obozy Indywidualnych Fundamentów Gry posiadają unikatową oraz jedyną w Polsce metodologie. Taktyka nauczana jest poprzez rozwój cech poznawczych zawodnika i rozumienia gry. Aspekty motoryczne takie jak szybkość, moc, siła i wytrzymałość kształtowane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Technika użytkowa doskonalona jest w każdym treningu podczas zajęć z piłkami.

  • Indywidualizacja treningu

Treningi podczas obozów IFG odbywają się w małych 6-8 osobowych grupach. Dzięki temu trener może skupić więcej uwagi na rozwój indywidualny danego zawodnika. W takich warunkach zapewniony jest optymalny i szybki wzrost umiejętności piłkarskich.

  • Specjalistyczny sprzęt

Podczas treningów IFG wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt dający możliwość rozwijania zawodników w określonych obszarach. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, płotkach lekkoatletycznych, piłkach lekarskich i wielu innych.

  • Wielokierunkowy i harmonijny rozwój zawodnika

Rozwój zawodnika można porównać do czterech kół w samochodzie. Chcąc przejechać z punktu A do punktu B wszystkie koła muszą być w dobrym stanie techniczny. W innym wypadku podróż się nie uda.  W rozwoju młodego zawodnika  kołami są cztery aspekty, których rozwój jest równie ważny – technika, taktyka, motoryka oraz mentalność.  Tylko harmonijny rozwój zawodnika we wszystkich czterech aspektach pozwoli osiągnąć poziom mistrzowski.

  • Bieżąca ocena i raport zawodnika

Zawodnicy przechodzą ocenę sprawności piłkarskiej, która jest przeprowadzana z wykorzystaniem nowoczesnych fotokomórek. Po obozie tworzony jest raport z mocnymi i słabymi stronami zawodników.

Polecamy także obozy naszego partnera – SportujMy.pl, którego całą ofertę znajdziecie tutaj: https://bit.ly/3hxzRpO

 

piramida
ifg