Campy

Indywidualne Fundamenty Gry Camp

Obozy Indywidualnych Fundamentów Gry  to oferta wyspecjalizowanych obozów piłkarskich, prowadzonych przez kadrę profesjonalistów! Ośrodki, z którymi współpracujemy to wysokiej jakości hotele, z nowoczesnymi kompleksami sportowo-rekreacyjnymi, oferującymi najlepsze warunki pobytowe oraz bezpieczeństwo.

IFG CAMP to oferta profesjonalnych obozów w piłkarskich. Dlatego zawodnicy trenujący w projekcie Indywidualnych Fundamentów Gry będą mogli rozwijać swoje umiejętności spędzając aktywnie i sportowo czas. Dopełnieniem nie zapomnianych wrażeń podczas obozu jest atrakcyjny program zajęć oraz wykwalifikowana kadra trenerska i wychowawcza.

Podczas obozu zawodnicy projektu IFG dokonają podsumowania sezonu wraz ze swoim trenerem, ocenią swoje postępy oraz wyznaczą cele na nadchodzący sezon oraz zostaną wprowadzeni w plan wiosennych treningów.
Uczestnicy sprawdzą swoje siły w konkursie Turbokozak, wezmą udział w sparingach oraz warsztatach wzmacniających mentalność oraz będą uczestniczyć w odprawach taktycznych wraz ze swoim trenerem.

  • Metodologia – system szkolenia

Treningi Indywidualnych Fundamentów Gry posiadają unikatową oraz jedyną w Polsce metodologie. Taktyka nauczana jest poprzez rozwój cech poznawczych zawodnika i rozumienia gry. Aspekty motoryczne takie jak szybkość, moc, siła i wytrzymałość kształtowane są przy pomocy specjalistycznego sprzętu. Technika użytkowa doskonalona jest w każdym treningu podczas zajęć z piłkami.

  • Indywidualizacja treningu

Treningi IFG odbywają się w małych 6-8 osobowych grupach. Dzięki temu trener może skupić więcej uwagi na rozwój indywidualny danego zawodnika. W takich warunkach zapewniony jest optymalny i szybki wzrost umiejętności piłkarskich.

  • Specjalistyczny sprzęt

Podczas treningów IFG wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt dający możliwość rozwijania zawodników w określonych obszarach. Mowa tu o fotokomórkach, taśmach elastycznych, płotkach lekkoatletycznych, piłkach lekarskich i wielu innych.

  • Wielokierunkowy i harmonijny rozwój zawodnika

Rozwój zawodnika można porównać do czterech kół w samochodzie. Chcąc przejechać z punktu A do punktu B wszystkie koła muszą być w dobrym stanie techniczny. W innym wypadku podróż się nie uda.  W rozwoju młodego zawodnika  kołami są cztery aspekty, których rozwój jest równie ważny – technika, taktyka, motoryka oraz mentalność.  Tylko harmonijny rozwój zawodnika we wszystkich czterech aspektach pozwoli osiągnąć poziom mistrzowski.

  • Bieżąca ocena i raport zawodnika

Zawodnicy przechodzą ocenę sprawności piłkarskiej, która jest przeprowadzana z wykorzystaniem nowoczesnych fotokomórek. Po obozie tworzony jest raport z mocnymi i słabymi stronami zawodników.

 

Miejsce: Hotel Jarota, Jarocin

Termin: 17-21.02.2021

Cena: 1090zł

Zapisy: b.kubaszewski@fundamentygry.pl , tel. 519 840 775

PRZERWA ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA

Miejsce: Folwark Matecznik, Sędzinko
Termin: 27-31.12.2020
Cena:  790zł
Zapisy: b.kubaszewski@fundamentygry.pl ,
tel.
519 840 775

ZIMA 2021

Miejsce: Hotel Jarota, Jarocin
Termin: 17-21.02.2021
Cena:  1090zł
Zapisy: b.kubaszewski@fundamentygry.pl ,
tel.
519 840 775

piramida
ifg