Kadra

Nasza kadrę wyróżnia przygotowane merytoryczne, doświadczenie, odpowiedzialność i umiejętne podejścia do dzieci oraz młodzieży. Posiadane kwalifikacje oraz bardzo dobra znajomość specyfiki szkolenia w Polsce sprawiają, że treningi dostosowane są wymagań programu Indywidualne Fragmenty Gry oraz Narodowego Modelu Gry PZPN.

Pasja jaką wkładają w pracę członkowie kadry przekłada się na bezpieczeństwo i regularny rozwój umiejętności zawodników.

Wszyscy nasi trenerzy i opiekunowie posiadają certyfikaty trenerskie (PZPN oraz UEFA) i dokumenty wymagane przez Kuratorium Oświaty.
Nasi trenerzy posiadają niezwykle ważne doświadczenie pedagogiczne.

Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z futbolem nie miałem żadnego profesjonalnego sprzętu. Teraz młodzi piłkarze mają wiele udogodnień, a więc mam apel do nich, aby to wykorzystali.

Trener lokalizacji Poznań Dębiec

Trener Robert Przybylski ukończył pięcioletnie studia na Poznańskim AWF oraz szkołę podyplomową na Uniwersytecie Ekonomicznym. Jest trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa od 2012 roku. W tym roku uzyskał dyplom trenera UEFA A. Obecnie jest trenerem reprezentacji w roczniku 2008. Oprócz tego prowadzi treningi na lokalizacji Poznań – Grunwald. W drużynach młodzieżowych reprezentował barwy Lecha Poznań, PSP Poznaniak Poznań oraz Akademia Futsal Club Pniewy. Ulubiony klub – Manchester United.

Zainteresowania Roberta to przede wszystkim piłka nożna, szeroko rozumiany sport i poznawanie nowych miejsc i krajów, czyli podróże. I obecnie synek Nikodem.

Trener lokalizacji Poznań Dębiec

Mikołaj Przewoźny jest trenerem lokalizacji Dębiec oraz Wilda, prowadzi Reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies oraz młodych adeptów projektu Treningu Indywidualnego Champions Camp.  Pomimo wielkiej miłości do piłki nożnej oraz gry w drużynach młodzieżowych Warty Poznań nie udało mu się dotrzeć do Ligi Seniorskiej. Poważna kontuzja pokrzyżowała mu plany ale nie zniszczyła motywacji i woli walki. ,,Dzisiaj z bagażem doświadczeń dużo bardziej cieszy mnie i satysfakcjonuje budowanie młodych zawodników niż sama gra, obserwowanie jak najmłodsi rosną i wraz z tobą rozwijają skrzydła. To jedna z najpiękniejszych rzeczy trenerskiej przygody”.

Mikołaj Posiada również licencję UEFA C, choć jak sam mówi, nie ma lepszej nauki niż skok na głęboką wodę. Jego hobby to pokonywanie słabości, przekraczanie własnych granic czyli szeroko pojęty rozwój osobisty. Swoich podopieczny zaraża determinacją i uczy dążyć do wyznaczonego celu.

Trener lokalizacji Gorzów Wielkopolski

Trener Damian Kosiński ukończył studia licencjackie na kierunku „Wychowanie Fizyczne” na Zamiejscowym Wydziale Kultury Fizycznej w Gorzowie Wielkopolskim.

Aktualnie jest na ostatnim roku studiów magisterskich. Ukończył wiele szkoleń i kursów z zakresu przygotowania motorycznego oraz treningu indywidualnego. Posiada licencje UEFA Grassroots C, w tym momencie podwyższa swoje kwalifikacje do poziomu UEFA B.

Od 2019 pracuje w Akademii Piłkarskiej Stali Gorzów. Na początku przy zespołach lokalizacyjnych, obecnie przy reprezentacjach regionu.

Trener lokalizacji Szczepankowo

Trener Cezary Janczewski ukończył kierunek Wychowanie Fizyczne na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskując tytuł licencjata. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich.

Od 2019 roku jest trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa. Posiada licencję trenerską UEFA C. Prowadzi treningi IFG na lokalizacji Poznań-Szczepankowo W drużynach młodzieżowych reprezentował barwy: Lecha Poznań, MKS Przemysław Poznań. Jako senior grał w klubach: Wielkopolska Komorniki, Leśnik Margonin, Akademia Reissa – Seniorzy. Obecnie reprezentuje klub MKS Przemysław Poznań. Poza czynnym uprawianiem piłki nożnej pasją trenera Czarka jest szkolenie i wspieranie młodych adeptów piłki nożnej.