Partnerzy

PARTNERZY

Champions Camp

Projekt Champions Camp to specjalna oferta obozów skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat, chcących przyspieszyć rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej.

 

Rehasport Clinic 

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom.

SportujMy.pl

SportujMy.pl – lider na rynku organizacji obozów i półkolonii sportowych. Oferuje aktywną formę spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie wiedzę fachowców sportowych, a także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Dla naszych młodych podopiecznych mamy zawsze przygotowaną potężną porcję atrakcji, na każdą okazję

Paulina Chrzan – dietetyk

Dietetyka jest nauką umożliwiającą długie życie w zdrowiu i dobrej kondycji zarówno psychicznej, jak i fizycznej.
Nazywam się Paulina Chrzan i udowadniam, że dieta wcale nie musi być nudna i pełna „udziwnień”. Jestem absolwentką kierunku Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Dietetyka jest moją pasją, ale swoje zainteresowania skupiam też wokół zagadnień racjonalnego żywienia i zdrowego trybu życia, sportów zespołowych, fitnessu, kuchni dietetycznej, turystyki egzotycznej i kina.

Bartosz Kubaszewski – fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego

mgr fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając staże w takich miejscach jak KKS Lech Poznań czy Rehasport Clinic. Obecnie opiekuję się jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego zespołami Reprezentacyjnymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Współpracuje z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej opiekując się zespołami kadrą rocznika 2007. Uczestnik licznych kursów i szkoleń. Trener UEFA.

Wasza miłość czyni mnie silniejszym, Wasza nienawiść niepokonanym.