Partnerzy

PARTNERZY

Champions Camp

Projekt Champions Camp to specjalna oferta obozów skierowana do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat, chcących przyspieszyć rozwój umiejętności i wiedzy piłkarskiej.

 

Rehasport Clinic 

Klinika REHASPORT zajmuje się leczeniem zarówno wyczynowych sportowców, olimpijczyków i najlepszych polskich piłkarzy, jak również ludzi, którzy wymagają specjalistycznego leczenia ortopedycznego czy rehabilitacyjnego. Pacjentami kliniki są najczęściej ludzie aktywni, rekreacyjnie uprawiający sport doznający rozmaitych urazów, ale także pacjenci neurologiczni, dzieci, kobiety w ciąży i inni. Klinika REHASPORT jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych z zakresu ortopedii, diagnostyki obrazowej i rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w leczeniu wyczynowych sportowców pozwoliło na wypracowanie standardów postępowania odpowiadającym najlepszym światowym wzorcom.

SportujMy.pl

SportujMy.pl – lider na rynku organizacji obozów i półkolonii sportowych. Oferuje aktywną formę spędzania czasu dla dzieci i młodzieży. Łączy w sobie wiedzę fachowców sportowych, a także rozrywkę powiązaną z niezapomnianymi przeżyciami. Dla naszych młodych podopiecznych mamy zawsze przygotowaną potężną porcję atrakcji, na każdą okazję

Magdalena Kaczmarek (Kemnitz) – psycholog sportowy

Akredytowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego, mgr psychologii i studiów podyplomowych Akademia Trenera na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent studiów podyplomowych Psychologia Sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Trener Integralnej Postawy Gotowości Startowej w ramach Projektu Unijnego Silna i Odporna Psychicznie Kadra Londyn 2012. Wybitny sportowiec, olimpijka, wielokrotna medalistka imprez międzynarodowych.

Specjalizuje się w pracy z zawodnikami dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi od lat 8. Współpracuje z zawodnikami wyczynowymi oraz amatorami.

Bartosz Kubaszewski – fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego

mgr fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając staże w takich miejscach jak KKS Lech Poznań czy Rehasport Clinic. Obecnie opiekuję się jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego zespołami Reprezentacyjnymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Współpracuje z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej opiekując się zespołami kadrą rocznika 2007. Uczestnik licznych kursów i szkoleń. Trener UEFA C.

Wasza miłość czyni mnie silniejszym, Wasza nienawiść niepokonanym.