Rejestracja

Pakiet uczestnika obozu Champions Camp obejmuje:

  • Realizacje programu Indywidualne Fragmenty Gry.
  • Kompletny strój z nadrukiem.
  • Certyfikat uczestnictwa.
  • Raport, zawierający diagnozę postępów oraz informacje nad czym zawodnik powinien pracować.
  • Wylosowanie zaproszeń na treningi indywidualne w ramach programu IFG.

Liczba miejsc na obozy Champions Camp została wyczerpana. W naszej ofercie znajdują się jeszcze:

Obóz dochodzeniowy 5-dniowy (poniedziałek-piątek): 790 zł 

Zawodnik dowożony jest rano i odbierany w godzinach popołudniowych, jest pod opieką kadry trenerskiej i ma zapewniony posiłek między treningami.

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujemy się w celu przedstawienia szczegółów oferty.

Chodzi o to, żeby strzelić jedną bramkę więcej od przeciwnika.

Formularz rejestracyjny

Wybierz turnus: 07.08 - 11.08.2017r. w Poznaniu (dochodzeniowy 5-dniowy) cena: 790 zł


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych moich, tj. Opiekuna oraz Uczestnika, wobec którego przysługuje mi władza rodzicielska, przez administratora danych osobowych, PR9 sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 60-642, ul. Źródlana 19/1, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, w celach uczestnictwa Uczestnika lub Opiekuna w projekcie, działaniach marketingowych podejmowanych przez administratora danych samodzielnie lub we współpracy z innymi podmiotami. Oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniu dostępu do treści danych swoich oraz Uczestnika, a także ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych i niniejszą zgodę składam dobrowolnie.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji, w tym w szczególności informacji o nowej ofercie, produktach, usługach i konkursach oraz innych informacji handlowych, w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.) za pomocą środków komunikacji elektronicznej, przez wiadomość elektroniczną e-mail lub drogą wiadomości tekstowych sms. Do korespondencji wskazanej powyżej wskazuję należące do mnie adres poczty e-mail i numer telefonu, podane w treści Umowy powyżej.

Rejestracja jest równoznaczna z zarezerwowaniem miejsca na obozie.