Aktualności, CAMP IFG

W przyszły weekend odbędzie się długo wyczekiwany obóz IFG CAMP! Będzie to weekend pełen wrażeń, podczas którego młodzi piłkarze postawią na swój rozwój piłkarski.

Fundament to podstawa

Obozy Indywidualnych Fundamentów Gry to wyspecjalizowana oferta wyjazdów piłkarskich dla dzieci od 7. roku życia. Uczestnicy obozu wezmą udział w 15 jednostkowych treningach motorycznych, taktycznych oraz pozycyjnych. Każdy  gracz będzie doskonalił swoje umiejętności i korygował błędy pod okiem profesjonalnej kadry.

Podczas pierwszego dnia wyjazdu uczestnicy będą mieli do wykonania test, który sprawdzi ich umiejętności piłkarskie. Wynik pomoże w ułożeniu indywidualnego planu treningowego dla każdego gracza.  Dzieci będą pracować przy wsparciu trenerów, którzy na co dzień pracują z metodologią IFG!

Gdzie odbędzie się CAMP IFG?

Uczestnicy obozu będą mieli przyjemność ćwiczyć w otoczeniu pięknej natury! Folwark Matecznik w Sędzinku to zamknięty obiekt, gdzie czeka wiele atrakcji dla naszych podopiecznych! Uczestnicy Camp IFG będą mieli do dyspozycji 1,5 h terenu, w tym boisko z trawą.

       First Minute

Nie jest to jedyny obóz, który organizujemy! Kolejne CAMPY IFG odbędą się już w styczniu:

    IFG CAMP JAROCIN

Miejsce: Hotel Jarota, Jarocin
Termin: 14-18.01.2022
Cena regularna: 1090 zł
Zapisy: info@fundamentygry.pl
tel. 
519 400 071

    IFG CAMP SĘDZINKO

Miejsce: Folwark Matecznik, Sędzinko
Termin: 23-29.01.2022
Cena regularna: 1490 zł
Zapisy: info@fundamentygry.pl
tel. 
519 400 071

Do końca października obowiązuje KOD ,,first minute’’ ( – 100 zł), więc nie wahaj się i wyrusz z nami w przygodę po lepszy rozwój swoich piłkarskich umiejętności!

Podziel się

Zostaw odpowiedź