Aktualności, Nabory piłkarskie

Marzeniem młodego piłkarza jest jak najszybsze osiągnięcie sukcesów. Dzięki indywidualnym treningom IFG młodzi piłkarze mogą wyznaczyć realne cele, które przyniosą szybsze rezultaty, piłkarskie postępy, a w konsekwencji spełnienie! Właśnie trwają nabory do grup treningowych! Zapisz się na dwa bezpłatne treningi i rozwiń piłkarskie skrzydła!

Na czym polegają treningi IFG?

Treningi piłkarskie IFG są opracowane na podstawie metodologii Indywidualnych Fundamentów Gry, która ma na celu nauczanie i doskonalenia umiejętności piłkarskich dzieci i młodzieży w wieku 7-14 lat. Zajęcia bazują na trzech elementach:

– indywidualnych ćwiczeniach zawodnika poprawiających jego sprawność ogólną i zapobiegających urazom,

ćwiczeniach kształtujących fundamenty takie jak szybkość, podania i przyjęcia piłki,

gry 1na1 i końcowej, która łączy sobie wszystkie elementy wykonywane podczas treningu.

Podczas treningów młody zawodnik uczy się prawidłowych zachowań taktycznych, motorycznych i technicznych (odpowiedniego ustawiania się na boisku). Poprzez zadawanie właściwych pytań, trener skłania dziecko do szukania najlepszego rozwiązania w konkretnej sytuacji podczas gry, dzięki temu piłkarz szybciej uczy się właściwej techniki gry i lepiej zapamiętuje konkretne działania.

Trening to nie wszystko!

Na sukces piłkarski nie tylko składa się regularny trening, ale również rozwój psychiczny i mentalny. Sportowiec wymaga kompleksowego rozwoju na wielu płaszczyznach, dlatego podczas dodatkowych zajęć IFG dbamy o szkolenie młodych piłkarzy w kilku obszarach. Oprócz treningów piłkarskich w drużynach odbywają się również zajęcia dodatkowe, w ramach których realizowane są spotkania ze specjalistami i zajęcia ogólnorozwojowe. Zawodnicy uczestniczą w spotkaniach z fizjoterapeutą, podczas których skupiają się na ćwiczeniach prewencyjnych, które mają na celu wyeliminowanie ewentualnych urazów. Dzieci odbywają także spotkania z psychologiem sportowym, podczas których poznają wskazówki i zalecenia, jak radzić sobie z presją oraz stresem np. przed meczem. Natomiast o nawykach żywieniowych zawodnicy rozmawiają podczas warsztatów z dietetykiem.

Gdzie odbywają się treningi?

Jak zapisać się na trening?

Jak zapisać się na trening?

Wybierz z listy lokalizację treningów, które Cię interesują, a następnie po przejściu do panelu rejestracyjnego, w kategorii „wybieram zajęcia w lokalizacji..”, zaznacz miejscowość treningów z dopiskiem „treningi indywidualne”.

W razie wszelkich problemów, można skontaktować się z koordynatorem projektu:

+48 519 840 775

p.radecki@akademiareissa.pl

Sprawdź terminy i lokalizacje treningów i bądź jeszcze bliżej piłkarskiego sukcesu!

Podziel się

Zostaw odpowiedź