Kadra

Nasza kadrę wyróżnia przygotowane merytoryczne, doświadczenie, odpowiedzialność i umiejętne podejścia do dzieci oraz młodzieży. Posiadane kwalifikacje oraz bardzo dobra znajomość specyfiki szkolenia w Polsce sprawiają, że treningi dostosowane są wymagań programu Indywidualne Fragmenty Gry oraz Narodowego Modelu Gry PZPN.

Pasja jaką wkładają w pracę członkowie kadry przekłada się na bezpieczeństwo i regularny rozwój umiejętności zawodników.

Wszyscy nasi trenerzy i opiekunowie posiadają certyfikaty trenerskie (PZPN oraz UEFA) i dokumenty wymagane przez Kuratorium Oświaty.
Nasi trenerzy posiadają niezwykle ważne doświadczenie pedagogiczne.

Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z futbolem nie miałem żadnego profesjonalnego sprzętu. Teraz młodzi piłkarze mają wiele udogodnień, a więc mam apel do nich, aby to wykorzystali.

Trener lokalizacji Poznań Dębiec

Mikołaj Przewoźny jest trenerem lokalizacji Dębiec oraz Wilda, prowadzi Reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies oraz młodych adeptów projektu Treningu Indywidualnego Champions Camp.  Pomimo wielkiej miłości do piłki nożnej oraz gry w drużynach młodzieżowych Warty Poznań nie udało mu się dotrzeć do Ligi Seniorskiej. Poważna kontuzja pokrzyżowała mu plany ale nie zniszczyła motywacji i woli walki. ,,Dzisiaj z bagażem doświadczeń dużo bardziej cieszy mnie i satysfakcjonuje budowanie młodych zawodników niż sama gra, obserwowanie jak najmłodsi rosną i wraz z tobą rozwijają skrzydła. To jedna z najpiękniejszych rzeczy trenerskiej przygody”.

Mikołaj Posiada również licencję UEFA C, choć jak sam mówi, nie ma lepszej nauki niż skok na głęboką wodę. Jego hobby to pokonywanie słabości, przekraczanie własnych granic czyli szeroko pojęty rozwój osobisty. Swoich podopieczny zaraża determinacją i uczy dążyć do wyznaczonego celu.

Trener lokalizacji Winogrady

Trener Szymon Kłosiński ma bogate doświadczenie jako zawodnik. Swoją piłkarską przygodę rozwijał w takich klubach jak: SKS 13 Poznań, Junior Koziegłowy, Lech Poznań, MSP Szamotuły, TPS Winogrady Poznań, Nielba Wągrowiec, a w ostatnim czasie w zespole seniorów Akademia Piłkarska Reissa Poznań. Jako trener swoją przygodę rozpoczął w 2017 roku i od samego początku związany jest z lokalizacją Poznań Winogrady. Doświadczenie zbierał również w drużynach reprezentacyjnych Akademii w roczniku 2011 i 2014. Jest posiadaczem licencji trenerskiej UEFA C.

Trener lokalizacji Zielona Góra

Trener Amadeusz Andruszewski pracuje w Akademia Piłkarska Falubaz, obecnie trenuje reprezentację rocznika 2013. Studiuje psychologię ze specjalnością psychologia wychowawcza i edukacyjna, a w październiku zacznie czwarty rok. Swoją przygodę z piłką nożną trener Amadeusz zaczął w Pogoni Świebodzin, niestety zakończył ją na etapie juniora starszego ze względu na dwie kontuzje kolan. Jest bardzo oddany trenerstwu, co uważa za swoją pasję.

Trener Amadeusz zwraca dużą uwagę na szczegóły, zawsze stara się przelać na młodych zawodników swoją pasję i wiedzę. Tematyka żywienia, psychiki, również stanowi część jego wiedzy, którą chętnie dzieli się ze swoimi podopiecznymi, by czuli się dobrze, nie tylko na boisku, ale również poza nim.

Trener lokalizacji Rataje

Na co dzień Olivier jest sędzią 5 ligi na trawie oraz sedzią na poziomie centralnym futsalu oraz beachsoccera.
Do 16 roku życia aktywnie grał w klubie Mieszko Gniezno na poziomie juniorskim.
„W mojej roli trenera, każdego dnia staram się zaszczepić w młodych sercach pasję do tego pięknego sportu i ducha zwycięzcy. Razem Dążymy do perfekcji, na boisku i poza nim”

Trener lokalizacji Zielona Góra

Trener Mateusz Tomczak

Trener

Trener Konrad Graczyk

Trener lokalizacji Golęcin

Trener Krzysztof Bartosz