Kadra

Nasza kadrę wyróżnia przygotowane merytoryczne, doświadczenie, odpowiedzialność i umiejętne podejścia do dzieci oraz młodzieży. Posiadane kwalifikacje oraz bardzo dobra znajomość specyfiki szkolenia w Polsce sprawiają, że treningi dostosowane są wymagań programu Indywidualne Fragmenty Gry oraz Narodowego Modelu Gry PZPN.

Pasja jaką wkładają w pracę członkowie kadry przekłada się na bezpieczeństwo i regularny rozwój umiejętności zawodników.

Wszyscy nasi trenerzy i opiekunowie posiadają certyfikaty trenerskie (PZPN oraz UEFA) i dokumenty wymagane przez Kuratorium Oświaty.
Nasi trenerzy posiadają niezwykle ważne doświadczenie pedagogiczne.

Kiedy ja zaczynałem swoją przygodę z futbolem nie miałem żadnego profesjonalnego sprzętu. Teraz młodzi piłkarze mają wiele udogodnień, a więc mam apel do nich, aby to wykorzystali.

Trener lokalizacji Poznań Dębiec

Mikołaj Przewoźny jest trenerem lokalizacji Dębiec oraz Wilda, prowadzi Reprezentację Akademii Piłkarskiej Reissa Ladies oraz młodych adeptów projektu Treningu Indywidualnego Champions Camp.  Pomimo wielkiej miłości do piłki nożnej oraz gry w drużynach młodzieżowych Warty Poznań nie udało mu się dotrzeć do Ligi Seniorskiej. Poważna kontuzja pokrzyżowała mu plany ale nie zniszczyła motywacji i woli walki. ,,Dzisiaj z bagażem doświadczeń dużo bardziej cieszy mnie i satysfakcjonuje budowanie młodych zawodników niż sama gra, obserwowanie jak najmłodsi rosną i wraz z tobą rozwijają skrzydła. To jedna z najpiękniejszych rzeczy trenerskiej przygody”.

Mikołaj Posiada również licencję UEFA C, choć jak sam mówi, nie ma lepszej nauki niż skok na głęboką wodę. Jego hobby to pokonywanie słabości, przekraczanie własnych granic czyli szeroko pojęty rozwój osobisty. Swoich podopieczny zaraża determinacją i uczy dążyć do wyznaczonego celu.

Trener lokalizacji Szczepankowo

Trener Cezary Janczewski ukończył kierunek Wychowanie Fizyczne na Wydziale Zdrowia Publicznego uzyskując tytuł licencjata. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich.

Od 2019 roku jest trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa. Posiada licencję trenerską UEFA C. Prowadzi treningi IFG na lokalizacji Poznań-Szczepankowo W drużynach młodzieżowych reprezentował barwy: Lecha Poznań, MKS Przemysław Poznań. Jako senior grał w klubach: Wielkopolska Komorniki, Leśnik Margonin, Akademia Reissa – Seniorzy. Obecnie reprezentuje klub MKS Przemysław Poznań. Poza czynnym uprawianiem piłki nożnej pasją trenera Czarka jest szkolenie i wspieranie młodych adeptów piłki nożnej.

Trener lokalizacji Winogrady

Trener Szymon Kłosiński ma bogate doświadczenie jako zawodnik. Swoją piłkarską przygodę rozwijał w takich klubach jak: SKS 13 Poznań, Junior Koziegłowy, Lech Poznań, MSP Szamotuły, TPS Winogrady Poznań, Nielba Wągrowiec, a w ostatnim czasie w zespole seniorów Akademia Piłkarska Reissa Poznań. Jako trener swoją przygodę rozpoczął w 2017 roku i od samego początku związany jest z lokalizacją Poznań Winogrady. Doświadczenie zbierał również w drużynach reprezentacyjnych Akademii w roczniku 2011 i 2014. Jest posiadaczem licencji trenerskiej UEFA C.

Trener lokalizacji Poznań Rataje

Trener Karol Łuczak skończył technikum numer 1 w Swarzędzu na kierunku Technik Informatyk. Studiował wychowanie fizyczne z przygotowaniem pedagogicznym o specjalizacji lekkoatletyka. Ukończył licencjat. Jako trener pracuje w Akademii Piłkarskiej Reissa od 2016 roku na lokalizacji Swarzędz oraz od tego roku jako koordynator na lokalizacji Poznań Rataje.

Poza tym jest nauczycielem WF-u w szkole sportowej. Grał w klubach w piłce młodzieżowej MKS Przemysław Poznań oraz Warta Poznań. Ulubionym klubem trenera Karola jest Real Madryt, a ulubionym trenerem – José Mourinho.

Trener lokalizacji Poznań Dębiec

Trener Paweł Auguściak pochodzi z województwa warmińsko-mazurskiego, gdzie zaczynał i rozwijał swoją pasję. Jako piłkarz reprezentował barwy lokalnego klubu MKS Korsze. Posiada licencję trenerską UEFA C. Prowadzi treningi indywidualne w lokalizacji Poznań – Dębiec. Uczestniczył w roli wychowawcy w obozach IFG Camp oraz Champions Camp. Prywatnie kibic Bayernu Monachium.

Trener lokalizacji Trzcianka

Trener Wiesław Natkaniec jest wychowankiem Klubu MKS Lubuszanin Trzcianka. Posiada licencję trenerską UEFA A. Obecnie jest nauczycielem wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej im. Podporucznika Alfreda Sofki w Białej oraz w Prywatnym Zespole Szkół w Czarnkowie.

Od roku jest trenerem w Akademii Piłkarskiej Reissa w Trzciance. W 2016 roku trener Natkaniec otrzymał wyróżnienie Młodzieżowego Trenera Roku na XXIII Gala Piłki Nożnej plebiscytu Redakcji Tygodnika Nowego.

Trener lokalizacji Zielona Góra

Trener Amadeusz Andruszewski pracuje w Akademia Piłkarska Falubaz, obecnie trenuje reprezentację rocznika 2013. Studiuje psychologię ze specjalnością psychologia wychowawcza i edukacyjna, a w październiku zacznie czwarty rok. Swoją przygodę z piłką nożną trener Amadeusz zaczął w Pogoni Świebodzin, niestety zakończył ją na etapie juniora starszego ze względu na dwie kontuzje kolan. Jest bardzo oddany trenerstwu, co uważa za swoją pasję.

Trener Amadeusz zwraca dużą uwagę na szczegóły, zawsze stara się przelać na młodych zawodników swoją pasję i wiedzę. Tematyka żywienia, psychiki, również stanowi część jego wiedzy, którą chętnie dzieli się ze swoimi podopiecznymi, by czuli się dobrze, nie tylko na boisku, ale również poza nim.