Aktualności

To będą niezapomniane wakacje! Już w lipcu odbędzie się obóz Indywidualnych Fundamentów Gry w Licheniu. Poznaj naszą bazę noclegową!

Hotel Atut to ośrodek położony w sercu Pojezierza Wielkopolskiego. Sam hotel mieści się w bardzo dogodnej lokalizacji. Odległość od najcieplejszego jeziora w Polsce – Jezioro Licheńskie. W pobliżu hotelu znajduje się też prawdziwa wizytówka tej miejscowości – Bazylika Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, jest to obecnie największy kościół w Polsce. 

Atut to 4-gwiazdkowy hotel o naprawdę wysokim standardzie.

Z dodatkowych atrakcji hotel ma basen z pięknym widokiem na ogród i znajdujący się w pobliżu las. Ponadto do naszej dyspozycji będzie sala gier, w której znajdziemy takie atrakcje, jak: 2 tory do gry w kręgle, stoły do gry w piłkarzyki, stoły do ping-ponga, a także stół bilardowy i tarcza do darta. 

Hotel otoczony jest bardzo dużą ilością terenów zielonych. We wcześniej wspomnianym ogrodzie znajduje się miejsce do palenia ogniska oraz chata grillowa, która pomieści nawet do 150 osób. Sam hotel wraz z jego terenami to aż 4 hektary pięknych zielonych terenów.

Zapisy:

tel. 519 840 775

info@fundamentygry.pl

Podziel się

Zostaw odpowiedź