Aktualności

Wiesz już, czym jest System IFG oraz Indywidualne Fundamenty Gry?

To nowa metodologia szkolenia, wchodząca na polski rynek w formie Systemu IFG – kompleksowego programu rozwoju szkółek i akademii piłkarskich! Metodologia jest oparta na Indywidualnych Fundamentach Gry i Nielinearnej Pedagogice – to zupełnie nowa jakość w szkoleniu piłkarskim w Polsce!

Chcesz dowiedzieć się więcej, a może planujesz wdrożyć System IFG w Twoim klubie?

Zapraszamy na wyjątkowe szkolenie w ramach programu IFG Coaching, które odbędzie się 23 sierpnia w Dolsku k. Poznania. Podczas szkolenia poznasz podstawowe zagadnienia związane z Indywidualnymi Fundamentami Gry, dowiesz się jak funkcjonuje System IFG we współpracy z klubami. Poruszona zostanie również tematyka przygotowania mentalnego czy odpowiedniego żywienia w treningu piłkarskim. Szkolenie będzie miało również część praktyczną!

Prowadzący szkolenie:

Mateusz Ludwiczak – magister wychowania fizycznego, były pracownik Zakładu Dydaktyki Aktywności Fizycznej AWF w Poznaniu. Obecnie koordynator ds. szkolenia najmłodszych zespołów Reprezentacyjnych Akademii Piłkarskiej Reissa. Doświadczenie zawodowe zdobywał w m.in. Akademii Lecha Poznań oraz podczas półrocznego stażu w Benfice Lizbona. Posiada uprawienia trenerskie UEFA A.

Paulina Jurga – jako psycholog działa w obszarze psychologii klinicznej, psychologii sportu oraz coachingu. Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zbierała m.in. pracując w klinice Rehasport oraz pierwszym zespołem KKS Lech Poznań.

Paulina Chrzan – absolwentka kierunku dietetyka człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Na co dzień pracuje w klinice Rehasport. Autorka tekstów na blogu www.bonavita.pl. Szczególnym zainteresowaniem darzy dietetykę kliniczną, której różne koncepcje i nowości na bieżąco weryfikuje z aktualnymi i rzetelnymi badaniami naukowymi.

Bartosz Kubaszewski – magister fizjoterapii, absolwent AWF w Poznaniu. Na co dzień pracujący z Reprezentacjami Akademii Piłkarskiej Reissa jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w klubie KKS Lech Poznań oraz klinice Rehasport. Posiada uprawnienia trenerskie UEFA C. Jest również fizjoterapeutą kadr Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Program szkolenia:

9:30-10:15 – wykład – Indywidulane Fundamenty Gry – przedstawienie projektu – Bartosz Kubaszewski

10:15-11:45 – wykład Metodologia Fundamentów Gry – Mateusz Ludwiczak

12:00-13:15 – wykład – „Trening mentalny w piłce nożnej” – Paulina Jurga

13:15-14:30 – wykład – „Żywienie to podstawa. Legalny doping w diecie piłkarza” – Paulina Chrzan

14:30-15:30 – przerwa obiadowa

15:30-16:45 – wykład – Metodologia Fundamentów Gry – Mateusz Ludwiczak

17:30-18:30 – praktyka – Metodologia Fundamentów Gry – Mateusz Ludwiczak

18:45 – zakończenie szkolenia i wręczenie certyfikatów

Miejsce: Dolsk k. Poznania, ul. Podrzekta 3 Termin: 23.08.2020 g. 9:15

Koszt uczestnictwa: 299 zł brutto

Zainteresowanych udziałem w szkolenia prosimy o kontakt:

tel. 508 670 149

email: info@fundamentygry.pl

 

Podziel się

Zostaw odpowiedź