Warunki

Cennik:

W przypadku akademii i szkółek, które nawiązały współpracę z APO opłata jest ustalana indywidualnie i uwzględniona w ramach obowiązującej w danej akademii składce.

Co oznacza, że rodzic/opiekun nie ponosi dodatkowej opłaty.

Dla klienta indywidualnego:

Pakiet MAX

269 zł miesięcznie

Pakiet MINI (obejmuje tylko pakiety 1-5 po 1 materiale w tygodniu)

190 zł miesięcznie

W przypadku zamówienia zbiorowego (grupa większa niż 10 osób) w tym akademie i szkółki piłkarskie warunki ustalane są indywidualne w zależności od liczby oraz długości trwania współpracy.

Zamówienia:

info@fundamentygry.pl

UWAGA

Z materiałów mogą korzystać wyłącznie klienci, którzy dokonali zakupu pakietu. Prosimy o nieudostępnianie materiałów osobom postronnym lub w mediach  społecznościowych.

Wszelkie materiały (treści, teksty, ilustracje, zdjęcia itp.) przedstawione w ramach  projektów Akademii Piłkarskiej Online oraz Indywidualnych Fundamentów Gry są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904 z późn. zm.).

Wykorzystywanie pomysłów, rozwiązań, kopiowanie, rozpowszechnianie zdjęć, grafiki, tekstów opisów w całości lub w części jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich oraz podlega karze. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i/lub instytucji. Zabrania się umieszczania materiałów lub ich części na jakimkolwiek serwisie internetowym lub serwerze.

Silna drużyna, to drużyna, w której piłkarze trzymają się razem i walczą solidarnie ramię w ramię.