Kadra

Nasza kadrę wyróżnia przygotowane merytoryczne, doświadczenie, odpowiedzialność i umiejętne podejścia do dzieci oraz młodzieży. Posiadane kwalifikacje oraz bardzo dobra znajomość specyfiki szkolenia w Polsce sprawiają, że treningi dostosowane są wymagań programu Indywidualne Fragmenty Gry oraz Narodowego Modelu Gry PZPN.

Pasja jaką wkładają w pracę członkowie kadry przekłada się na bezpieczeństwo i regularny rozwój umiejętności zawodników.

Wszyscy nasi trenerzy i opiekunowie posiadają certyfikaty trenerskie (PZPN oraz UEFA) i dokumenty wymagane przez Kuratorium Oświaty.
Nasi trenerzy posiadają niezwykle ważne doświadczenie pedagogiczne.

  • MAGDALENA KACZMAREK (Kemnitz) – psycholog sportowy
    Akredytowany Psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego, mgr psychologii i studiów podyplomowych Akademia Trenera na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, absolwent studiów podyplomowych Psychologia Sportu na Uniwersytecie Gdańskim. Trener Integralnej Postawy Gotowości Startowej w ramach Projektu Unijnego Silna i Odporna Psychicznie Kadra Londyn 2012. Wybitny sportowiec, olimpijka, wielokrotna medalistka imprez międzynarodowych.Specjalizuje się w pracy z zawodnikami dorosłymi oraz młodzieżą i dziećmi od lat 8. Współpracuje z zawodnikami wyczynowymi oraz amatorami. Zapisz się na konsultacje tel. 503711668 email: psychologia_sportu@op.pl
  • Bartosz Kubaszewski – fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego
    Magister fizjoterapii, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.  Doświadczenie zawodowe zdobywał odbywając staże w takich miejscach jak KKS Lech Poznań czy Rehasport Clinic. Obecnie opiekuję się jako fizjoterapeuta oraz trener przygotowania motorycznego zespołami Reprezentacyjnymi Akademii Piłkarskiej Reissa. Współpracuje z Wielkopolskim Związkiem Piłki Nożnej opiekując się zespołami kadrą rocznika 2007. Uczestnik licznych kursów i szkoleń. Trener UEFA C. Zapisz się na konsultacje tel.519840775 email: Kubaszewski.bartosz@gmail.com

Silna drużyna, to drużyna, w której piłkarze trzymają się razem i walczą solidarnie ramię w ramię.