Aktualności

Już w najbliższy wtorek reprezentacja Polski po 12 latach wraca na mundialowe boiska w Rosji. Dobre występy podczas eliminacji do Mistrzostw Świata oraz meczach towarzyskich rozbudziły apetyty kibiców na dobry występ. Każdy z nich liczy na to, że dzięki golom Lewandowskiego, kreatywności Zielińskiego i szczelnej obronie jesteśmy w stanie wyjść z grupy i dalej ogrywać kolejnych rywali. Senegal, Kolumbia oraz Japonia to zespoły, z którymi nasz zespół zmierzy się w fazie grupowej turnieju. Drużyny te pod względem sportowym prezentują podobny poziom do naszego zespołu, zatem ogranie ich będzie wymagało doskonałego przygotowanie do każdego meczu.


W wypowiedziach, trener Adam Nawałka często zaznacza, że: „będziemy optymalnie przygotowani pod względem taktycznym, motorycznym, technicznym oraz mentalnym”. Tylko doskonałe przygotowanie w tych aspektach pozwala osiągnąć wysoki poziom sportowy i odnosić zwycięstwa. Do tej pory takie podejście do przygotowań sprawdzało się dając dobre wyniki oraz zadowolenie kibiców.

W metodologii zajęć Indywidualnych Fundamentów Gry przygotowujemy zawodników w dokładnie ten sam sposób. Chcemy, aby zawodnicy, poprzez nasze treningi piłkarskie, ogólnorozwojowe oraz spotkania ze specjalistami w dziedzinie fizjoterapii, dietetyki i psychologii sportu, rozwijali się w tych czterech aspektach.


Podziel się

Zostaw odpowiedź